• 50000 هزار تومان هدیه با اولین خرید

چرا اکثریت پروژه های حفاظتی در سطح کشور
با محصولات گروه فنی مهندسی سونی بیس پوشش داده شده است !

ما به مشتریان، امنیت را هدیه می دهیم

همواره یکی از اساسی ترین آرمان ها و اهداف ما در گروه بیس سونی ایجاد بستری امن برای مشتریانمان بوده و هست، چراکه حفاظت از دارایی های مادی و معنوی انسانهاست.

در کنار مشتریان هستیم

ما آموخته ایم که در تمامی مراحل مشاوره و فروش محصولات در کنار مشتریان خود و مشاوره امین آنها در مسیر خرید محصولات حفاظتی باشیم.

احترام به اصالت مشتریان

ما با ارائه محصولات اصل همواره به اعتبار مشتریان در استفاده از محصولات اورجینال فکر می کنیم و محصولاتی در خور اصالت مشتریان خود عرضه می کنیم.

پشتیبانی مهمتر از فروش است

پشتیبانی فنی، سرویس گارانتی و آموزش همواره به فروش محصول ارجحیت داشته و تا انتها پشتیبان محصولات خود خواهیم بود.

پیشنهادات ویژه سونی بیس
محصولات ویژه
  • محصولات ویژه
  • محصولات اخیر
  • محصولات پربازدید

مقالات مفید

درباره گروه فنی مهندسی سونی بیس

شرکت فنی مهندسی سونی بیس به صورت رسمی از سال 1396 شروع به کار کرد و با اخذ مجوز های گوناگون دولتی، از جمله مجوزاز وزارتخانه ها  ، اتحادیه صنف دوربین مداربسته، و کارت بازرگانی، توانسته جایگاه خود را در بازار تولید دوربین مداربسته در ایران تثبیت نماید. یکی از مهمترین عوامل موفقیت مادر زمینه تولید دوربین مداربسته، توانایی این مجموعه در تامین بهترین بردهای موجود در بازار جهانی، بهترین متریال و قطعات الکترونیکی مورد استفاده در فرایند ساخت دوربین  است. واحد بازرگانی  ما به کمک کارت بازرگانی و روابطی که با کشور چین دارد توانسته علاوه بر کاهش هزینه های تامین، به قطعات و بردهای اصلی و باکیفیت نیز دست یابد که همین موضوع باعث افزایش کیفیت دوربین های مدار بسته است.